Wednesday, 15 August 2012

Czekam... / Waiting...

Witajcie.

Kto mnie śledzi na Facebooku, wie, że nadal czekam na moje świecidełka. Wrócą w następny czwartek, więc jeszcze tydzień... Ale czego bardziej nie mogę się doczekać, to tego, że nie mam narzędzi. A bez nich nic nowego nie może powstać.
Także zbieram notatki z pomysłami, zapisuję kalendarz inspiracjami, koraliki leżą w szafce i czekają. Ślicznie się błyszczą, jak z niecierpliwością ją otwieram i je przeglądam.


Hello.

Who's following me on Facebook knows that I'm still waiting for my jewells. They'll be back some time next week, I hope... But there is something I'm strongley looking forward to see again - my tools! I can't work without them!
So I can't do anything else but plan, sketch, make notes, collect inspirational pictures... 

There is a bunch of new beads waiting in the drawer for me... they're so pretty and shiny...Takie cuda czekają na swoją kolej... :)

Waiting...
Nic to, czekam dalej... szkoda, że i Wy musicie czekać, bo zamówienia nie mogą być nadal wysyłane. Przepraszam za jakiekolwiek trudności.

Może w tym czekaniu powstanie coś tylko przy użyciu wyobraźni i dłoni własnych? ;)

Pozdrawiam, sroki!


I can't do anything about my tools being far away... but it's a shame that you have to be affected, too, as I cannot post any jewellery to you.

Well, perhaps I'll try and use my hands only to create something? Any ideas?

Speak soon, magpies!


Weronika

No comments:

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz! :)
Choć spamerzy nie są mile widziani.

Thank you for your comment! :)
Spammers are not welcome, though, sorry!