Saturday, 7 July 2012

Pierwsze stoisko Sroki

Witajcie!

Dziś chciałam powspominać piękną słoneczną niedzielę czerwca, a dokładnie 24 czerwca 2012 roku.
Wtedy to w Opolu Lubelskim odbyła się Manufaktura Smaków a ja zostałam zaproszona na mój pierwszy pokaz biżuterii. Niezmiernie się ucieszyłam, bo nigdy czegoś takiego nie robiłam, tak więc raz jeszcze ślę podziękowania w stronę Domu Kultury w Opolu za taką szansę.

Miałam niecałe dwa tygodnie na przygotowania, więc czym prędzej zaczęłam planować techniczne aspekty stoiska. Przez ten okres mieszkanie wyglądało dość nieciekawie, bo wszędzie były moje świecidełka pogrupowane w kategorie. Produkowałam też własnoręcznie metki na każdą sztukę biżuterii. Aż w końcu udało się, zapakowaliśmy wszystko do autka i tak oto bardzo miło spędziłam ten dzień.

A poniżej wrzucam kilka zdjęć z tego dnia. Zapraszam do oglądania!

(więcej zdjęć wrzuciłam na Facebooka - jeśli chcecie zapraszam na profil Sroki www.facebook.com/SrokaOnline)

Przy okazji chciałam podziękować wszystkim za pomoc, za odwiedziny stoiska, miłe słowa i oczywiście zakupy. Każda transakcja cieszy mnie niezmiernie, bo czuję, że coś co robię ma sens.

Niezmiernie miło mi było pokazać się w Opolu Lubelskim z moimi "dziećmi". Tak wiele znalazło też swój nowy dom. To był naprawdę udany dzień pełen pozytywnej energii. Oby takich więcej!

Pozdrawiam i do następnego razu, moje sroki!

Weronika

No comments:

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz! :)
Choć spamerzy nie są mile widziani.

Thank you for your comment! :)
Spammers are not welcome, though, sorry!