Wednesday, 17 December 2014

Działo się!

Hej, sroki!

Przez ostatnie kilka tygodni nie wyrabiałam na zakrętach. Bycie młodą mamą plus dwie prace to nie lada wyzwanie. Ale z pomocą najbliższych da się! :)
Zaczęło się od wieczoru w Kawiarni "Miłość" w Lublinie. Tak na marginesie, polecam Wam gorąco to miejsce, bo to nie tylko fantastyczni ludzie, ale naprawdę niezwykłe miejsce na mapie Polski.
W Mikołajkowe popołudnie miałam przyjemność poprowadzenia warsztatów tworzenia biżuterii właśnie w Kawiarni. To było bardzo ciekawe spotkanie i chciałabym częściej coś takiego robić. Poniżej mała relacja fotograficzna. :)


Zbieramy siły, są pyszne muffiny Doroty. :P

Tu o tak, potem tak i włala!
Powstały naprawdę piękne sztuki!Dziewczyny kręcą a ja tu gadu gadu...Po warsztatach zespół The Undeground Man zgodził się zagrać dla nas koncert. Jeśli ich nie znacie, to polecam z całego serca - ich pozytywna energia wypełniła całą salę (no i może kilka pobliskich ulic).

Kilka dni później w niedzielę odbyła się kolejna odsłona TuTargu.
To był mój debiut handlowy na takim wydarzeniu. I powiem Wam, że było świetnie! Tylu wspaniałych ludzi zaciekawionych moimi tworami, budujących komentarzy mojej pracy. Na pewno tam wrócę!Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy przyszli odwiedzić Srokę podczas tych grudniowych wydarzeń. Dziękuję za każde miłe słowo, sugestie a także rozgrzewający termos pysznej owocowej herbaty na TuTargu od Doroty. :) Dziękuję też wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować siebie i to wszystko.

Zapraszam na stronę sklepu na zakupy! Cała kolekcja strunowa jest dostępna i czeka na swoich nowych właścicieli. Jak się pospieszycie, to może zdążycie przed świętami?

Pozdrawiam Was, moje sroki i do następnego razu!!

Weronika


Zdj. Dorota Julianna Mościbrodzka oraz G. Davies

No comments:

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz! :)
Choć spamerzy nie są mile widziani.

Thank you for your comment! :)
Spammers are not welcome, though, sorry!